Kontakt z Nami

Kościuszki 117 lok 4U,

50-442 Wrocław

Szkolenia 790 250 822

Sklep 790 358 951

Warsztaty teoretyczne “Praca z trudnymi brwiami”

Warsztaty prowadzi wielokrotna międzynarodowa mistrzyni stylizacji brwi – Nadia Poliszczuk.

Jak często trafiają do Ciebie klientki, które najchętniej wysłałabyś na makijaż permanentny?

Trudne brwi, duża asymetria, brwi mocno wyskubane, niesforne i rzadkie brwi…

Nie taki diabeł straszny! W swojej praktyce miałam mnóstwo sytuacji gdy klientka już straciła nadzieję że da się uzyskać ze stanu wyjściowego jej brwi cokolwiek porządnego, a w efekcie okazywało się że dało się z jej brwi zrobić prawdziwe cudeńka!

 

Czy to szkolenie jest dla Ciebie?

Są to warsztaty przeznaczone dla praktykujących stylistek brwi, które na codzień spotykają sie w swojej pracy z trudnymi przypadkami i niekoniecznie wiedzą jak sobie z nimi radzić.

 

Program warsztatów:

Podczas warsztatów dowiesz się między innymi:

  • jak skutecznie zapuszczać brwi
  • jak korygować kształt mocno wyskubanych brwi
  • jak korygować mocno asymetryczne brwi
  • jakie zabiegi można wykonać na niesfornych brwiach
  • jak pracować z rzadkimi brwiami
  • jak uratować poobcinane brwi
  • co robić w przypadku gdy brwi są zbyt gęste i długie

 

Podczas warsztatów będziesz pracowała na różnych przykładach zdjęć modelek, próbując dobrać odpowiednia metode stylizacji i korygowania stanu wyjściowego jej brwi.

Część teoretyczna

  • omówienie trudnych przypadków w stylizacji brwi oraz sposobów radzenia sobie z nimi

Część praktyczna

  • praca na zdjęciach modelek

Formularz zgłoszeniowy

Jeżeli chcesz zgłosić chęć udziału w tym szkoleniu wypełnij poniższy formularz, dołącz kilka zdjęć technicznych swoich prac oraz opisz dotychczasowe doświadczenie w stylizacji rzęs.

Nasza konsultantka dokona analizy Twojego dotychczasowego doświadczenia i podpowie, czy jest to najkorzystniejszy dla Ciebie wybór.

Jeżeli w poniższym rozwijanym menu nie znajdziesz terminu, który Cię interesuje, zgłoś się do nas mailowo na adres szkolenia@cristelle.pl poinformujemy Cię jak tylko pojawią się nowe terminy.


Termin, koszt szkolenia, wielkość grupy, prowadząca: Chcę otrzymać fakturę na firmę. Jeżeli nie prowadzisz działalności gospodarczej pozostaw to pole pustymZapoznałem się z Regulaminem oraz Polityką Prywatności i akceptuję ich postanowienia.*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich ww. danych osobowych w celach marketingowych za pośrednictwem poczty elektronicznej przez Synergy Sp. z o.o. , zgodnie z Artykułem 6 ust. 1 lit. a i f RODO oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 2002 nr 144 poz. 1204 z zm.).*

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Synergy Sp. z o.o. za pośrednictwem poczty elektronicznej, zgodnie ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 2002 nr 144 poz. 1204 z zm.).*

 Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez partnerów Synergy Sp. z o.o. za pośrednictwem poczty elektronicznej, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 2002 nr 144 poz. 1204 z zm.)

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich ww. danych osobowych w celach marketingowych za pośrednictwem połączeń telefonicznych przez Synergy Sp. z o.o. zgodnie z Artykułem 6 ust. 1 lit. a i f RODO oraz ustawą z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800 z zm.)

* - pola obowiązkowe

Odwiedź naszego bloga!

Relacje ze szkoleń i międzynarodowych konkursów

Zapisz się na newsletter !

email marketing powered by FreshMail
 

Zapisz się do naszego newslettera z wyjątkowymi cenami!

email marketing powered by FreshMail