Kontakt z Nami

Kościuszki 117 lok 4U,

50-442 Wrocław

Szkolenia 790 250 822

Sklep 790 358 951

Szkolenie z metod objętościowych “2D-3D Light Volume”

Kurs jest skierowany do doświadczonych stylistek, które chcą rozszerzyć swoją ofertę przedłużania rzęs o metody objętościowe (2D-3D). Celem szkolenia jest podniesienie kwalifikacji kursantek i przedstawienie im możliwości, jakie dają metody  zwiększające objętość rzęs (2D-3D). Na zajęciach przedstawiane są szczegółowe aspekty stylizacji oczu a także metody zaawansowanej analizy kształtu oka i jego oprawy pozwalające na optymalne podkreślenie urody klientki.

Szkolenie trwa 9 godzin.

Po ukończeniu kursu każda kursantka ma możliwość kontynuowania nauki w zakresie przedłużania rzęs (szkolenie Mega Volume Mix 4D-10D i przedłużanie rzęs dolnych oraz Fun Only) i stylizacji brwi Brow Artist.

Część teoretyczna

Materiałoznawstwo

 • Jakich rzęs i narzędzi możemy użyć, by uzyskać efekt objętościowy?
 • Rodzaje rzęs wykorzystywanych w metodach objętościowych
 • Materiały wykorzystywane podczas objętościowych stylizacji rzęs.
 • Rodzaje i dobór odpowiednich pęset do wykonania metod objętościowych

Metody, techniki, sposoby wykonania metod objętościowych

 • Jakie są metody i techniki objętościowe – 3 metody wykonywania rzęs objętościowych?
 • Wady i zalety poszczególnych metod tworzenia stylizacji objętościowych.
 • Prezentacja 2 technik tworzenia kępek rzęs.
 • Dobór rzęs do odpowiednich metod i technik

Stylizacje i analiza oczu

 • Jak można korygować kształt oka przedłużonymi rzęsami?
 • Stylizacje z użyciem rzęs z włosia Norki
 • Dogłębna analiza oczu (kształt, rozstaw. osie i inne)
 • Praca z trudnymi rzęsami.

Triki ułatwiające pracę stylistki

 • Jakie są sekrety idealnej aplikacji?
 • Jak idealnie aplikować rzęsy w wewnętrznym kąciku oka w 5 minut;
 • Poprawna praca z płatkami – praktyczne porady i wskazówki.  
 • Wypracowane sztuczki poprawiające tempo pracy.
 • Jak skorygować swoje dotychczasowe błędy w aplikacji?

Dodatkowo przewidziana jest dyskusja podczas której prowadząca odpowiada na wszelkie pytania wynikające z dotychczasowych doświadczeń stylistek.

Część praktyczna

 

 • trening manualny tworzenia kępek;
 • praktyka na modelce (każdej kursantce zapewniamy modelkę, ale istnieje możliwość pracy z własną modelką);
 • opieka instruktorów.

Szkolenie jest idealnym pierwszym krokiem w świecie objętościowych metod przedłużania rzęs. Dzięki przedstawionym technikom tworzenia kępek pozwala znacznie zmniejszyć kosztu materiałów niezbędnych do przeprowadzenia tego typu zabiegu. Przedstawienie kilku technik tworzenia kępek umożliwia każdej z kursantek sprawdzić, jaki sposób aplikowania rzęs jest dla niej najwygodniejszy. Podczas szkolenia zapewnione są wszystkie potrzebne materiały, ponadto przygotowano szereg niespodzianek i gratisów. Po ukończeniu kursu przyznajemy prestiżowy certyfikat Synergy Beauty Business School.

Czy to szkolenie jest dla Ciebie?

Szkolenie kierowane jest do stylistek zajmujących się profesjonalnym przedłużaniem rzęs, które ukończyły kursy podstawowe („Solidny Fundament” lub/i „Perfekcyjna Technika”). Zalecamy kurs dla osób, które czują się dobrze w metodzie 1:1.
Jeśli
nie jesteś pewna, czy Twój poziom umiejętności jest adekwatny do proponowanej oferty skontaktuj się z nami za pomoca formularza poniżej!

Zachęcamy do uczestnictwa również stylistki wykonujące zabiegi metodą objętościową, które nie są do końca zadowolone z efektów.

Dlaczego powinnaś szkolić się u nas?

Gwarantujemy, że ukończenie tego kursu pozwoli Ci poszerzyć swoją ofertę o metody objętościowe. W przeciwieństwie do metody 1:1 pozwalają one na zaawansowaną stylizację oka, która okazuje się szczególnie przydatna w „nietypowych” przypadkach i przy małej gęstości rzęs naturalnych. Kurs pozwoli Ci zmniejszyć koszty wykorzystywanych do zabiegu materiałów dzięki instruktażowi samodzielnego tworzenia kępek.  Umiejętność dokonywania pogłębionej analizy kształtu oka w połączeniu z wykorzystaniem możliwości metod objętościowych pozwoli Ci sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientek, które posiadają tzw. „trudne” rzęsy.

Formularz zgłoszeniowy

Jeżeli chcesz zgłosić chęć udziału w tym szkoleniu wypełnij poniższy formularz oraz opisz dotychczasowe doświadczenie w stylizacji rzęs.

Nasza konsultantka dokona analizy Twojego dotychczasowego doświadczenia i podpowie, czy jest to najkorzystniejszy dla Ciebie wybór.

Jeżeli w poniższym rozwijanym menu nie znajdziesz terminu, który Cię interesuje, zgłoś się do nas mailowo na adres szkolenia@cristelle.pl poinformujemy Cię jak tylko pojawią się nowe terminy.


Termin, koszt szkolenia, wielkość grupy, prowadząca: Chcę otrzymać fakturę na firmę. Jeżeli nie prowadzisz działalności gospodarczej pozostaw to pole pustymJakie szkolenia odbyłaś w Cristelle?

Wymień poprzednio odbyte szkolenia u innych instruktorów: zakres szkolenia, data szkolenia, dane instruktora:

Te informacje pomogą nam zrozumieć na ile nasze programy szkoleniowe są podobne i dopasować szkolenie idealnie do Twoich potrzeb.Napisz, dlaczego chcesz odbyć to szkolenie, z czym masz największy problem

Zapoznałem się z Regulaminem oraz Polityką Prywatności i akceptuję ich postanowienia.*

Zapoznałem się z Informacją o wystawieniu faktur od 01.01.2020 r. i akceptuję te postanowienia.*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich ww. danych osobowych w celach marketingowych za pośrednictwem poczty elektronicznej przez Synergy Sp. z o.o. , zgodnie z Artykułem 6 ust. 1 lit. a i f RODO oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 2002 nr 144 poz. 1204 z zm.).*

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Synergy Sp. z o.o. za pośrednictwem poczty elektronicznej, zgodnie ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 2002 nr 144 poz. 1204 z zm.).*

 Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez partnerów Synergy Sp. z o.o. za pośrednictwem poczty elektronicznej, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 2002 nr 144 poz. 1204 z zm.)

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich ww. danych osobowych w celach marketingowych za pośrednictwem połączeń telefonicznych przez Synergy Sp. z o.o. zgodnie z Artykułem 6 ust. 1 lit. a i f RODO oraz ustawą z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800 z zm.)

* - pola obowiązkowe

Odwiedź naszego bloga!

Relacje ze szkoleń i międzynarodowych konkursów