Kontakt z Nami

Kościuszki 117 lok 4U,

50-442 Wrocław

Szkolenia 790 250 822

Sklep 790 358 951

Szkolenia

Synergy Beauty Business School by Nadia Poliszczuk to miejsce, które powstało dzięki pasji.

Wierzymy, że najwyższa jakość to wynik DSC_1065ciężkiej pracy, która wykonywana jest z sercem.
Dzięki takiemu podejściu zbudowaliśmy ofertę
profesjonalnych szkoleń z zakresu szeroko pojętej stylizacji rzęs i brwi, które realizowane są zgodnie z najwyższymi standardami i przy zastosowaniu efektywnych,  autorskich metod nauczania.

To, co nas wyróżnia to indywidualne podejście do kursantek, rozbudowana
część teoretyczna jak i praktyczna każdego kursu, oraz pełne wsparcie po zakończeniu szkolenia.


Oprócz szkoleń stacjonarnych w ofercie mamy szkolenia online, lekcje oraz webinary zarówno z Nadią Poliszczuk jak i z zagranicznymi instruktorkami.

Zajęcia w naszym centrum szkoleniowym prowadzi jednocześnie kilku instruktorów.

Jest to przede wszystkim Nadia Poliszczuk:
– założycielka Synergy Beauty Business School by Nadia Poliszczuk,
– wielokrotna mistrzyni międzynarodowych mistrzostw przedłużania rzęs,
– dyplomowany
pedagog,
czołowa instruktorka stylizacji brwi i rzęs w Polsce,
– międzynarodowa jurorka,
wykładowczyni na wielu konferencjach branżowych
autorka własnych programów szkoleniowych
– organizator Mistrzostw i Konferencji Lash Week 2019 we Wrocławiu
stylistka rzęs z ponad 10 – letnim doświadczeniem, instruktor z ponad 7 – letnim doświadczeniem

Nigdy nie zostawiam swoich kursantek po szkoleniu. Moim obowiązkiem i misją jest, aby po szkoleniu potrafiły wykonywać poprawne aplikacje, które dają im satysfakcję i trwałe efekty ich Klientkom. Czasami się zdarza, że moja kursantka potrzebuje trochę więcej czasu. W takim przypadku utrzymujemy kontakt po szkoleniu i wspieram ją do momentu, kiedy stanie się niezależna.
Nadia Poliszczuk

Ponadto w naszym centrum szkoleniowym szkolenia prowadzi kilku instruktorów, którzy szkolą wg ujednoliconych programów szkoleniowych oraz wg najwyższych standardów.
Każda nasza instruktorka odbyła w Synergy Beauty Business School wszystkie szkolenia, wielokrotnie asystowała Nadii Poliszczuk podczas szkoleń, oraz zdała wewnętrzny egzamin instruktorski.

Oferta szkoleniowa

Szeroki wachlarz naszej oferty szkoleniowej sprawia, że zarówno osoby zdobywające pierwsze umiejętności w pracy nad oprawą oka, jak i doświadczone stylistki oraz mistrzynie, znajdą wśród naszych propozycji coś dla siebie.
Stanowiska pracy wykorzystywane w czasie zajęć wyposażone są w
wysokiej klasy urządzenia i narzędzia (wygodne łóżka, lampy Glamcor, produkty renomowanej marki NobleLashes). Pracujemy wyłącznie na najlepszej jakości produktach i kosmetykach co bez wątpienia zwiększa efektywność ćwiczeń.

Posiadamy wpis do RIS (Rejestru Instytucji Szkoleniowych) co pozwala odbyć u nas szkolenia finansowane z Funduszy Europejskich.

Ponadto dla wszystkich kursantek Synergy Beauty Business School przygotowane zostały atrakcyjne oferty dodatkowe i inne korzyści.


Uczestniczki między innymi:

  • zostają dodane do zamkniętej grupy absolwentek Synergy Beauty Business School na Facebooku – możesz tam pochwalić się swoimi pracami lub poprosić o feedback do swoich prac;
  • na pierwsze zakupy stacjonarne i internetowe otrzymują 10% rabatu na zakupy materiałów do pracy;
  • otrzymują zniżki na szkolenia online i webinary prowadzone przez Nadię Poliszczuk (5% rabatu w sklepie internetowym);
  • mogą liczyć na stałe, nieograniczone wsparcie instruktora;
  • mają gwarancję wykorzystania najwyższej jakości materiałów podczas kursu (oraz rabaty na ich późniejszy zakup);
  • po szkoleniu mogą skorzystać z dodatkowej praktyki na własnych modelkach pod okiem instruktora, co jest niemożliwe dla osób, które nie ukończyły kursu w Synergy Beauty Business School.

 

Certyfikaty dla kursantek

Pozytywne ukończenie szkolenia wiąże się z otrzymaniem Certyfikatu Synergy Beauty Business School.
Certyfikaty są
rozpoznawane i doceniane w branży, dzięki czemu stanowią cenne potwierdzenie umiejętności i zwiększają szanse na rynku pracy.

Kompletna edukacja, która pomoże Ci zbudować swój biznes w branży stylizacji spojrzenia

Programy wszystkich szkoleń zostały zaprojektowane tak, by wyczerpująco przedstawić wybrane zagadnienie. W zależności od tematyki określono optymalny stosunek ilości godzin praktycznych i teoretycznych, co pozwala na kompleksowe przekazanie niezbędnej wiedzy. Proces mentorsko szkoleniowy zaczyna się jeszcze przed zajęciami i trwa do momentu uzyskania przez stylistkę pełnej samodzielności.

Oferujemy:

  • konsultacje wraz z analizą dotychczasowych prac pozwalające wybrać kurs najlepiej dopasowany do indywidualnych potrzeb;
  • rozbudowaną część teoretyczną, która nie tylko przygotowuje do części praktycznej, ale jest również solidnym fundamentem do rozwoju stylistki w przyszłości;
  • intensywną część praktyczną w atmosferze sprzyjającej pracy, podczas której ilość instruktorek jest optymalnie dobrana do ilości kursantek by zmaksymalizować efektywność i umożliwić indywidualne podejście;
  • pełne zaangażowanie w dalszy rozwój kariery stylistki, wraz z możliwością konsultacji i coachingu po zakończeniu kursu.

Jesteśmy dumni ze wszystkich absolwentek Synergy Beauty Business School które są dla nas najlepszą wizytówką. Oferujemy im najlepsze możliwe wsparcie, ponieważ naszą misją jest otwieranie stylistkom drogi do mistrzostwa.

Uwaga!

Zaufała nam już ogromna ilość przyszłych i doświadczonych stylistek.
Opinie o naszym centrum szkoleniowym mówią same za siebie!
Niestety ilość miejsc na naszych kursach jest mocno ograniczona.
Obecnie mamy już prawie pełen kalendarz na następne 2 miesiące.
Nie zwlekaj i umów się na szkolenie już teraz!!!

Jeżeli chcesz otrzymać naszą pełną ofertę szkoleniową wypełnij poniższy formularz

Zapoznałem się z Regulaminem oraz Polityką Prywatności i akceptuję ich postanowienia.*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich ww. danych osobowych w celach marketingowych za pośrednictwem poczty elektronicznej przez Synergy Sp. z o.o. , zgodnie z Artykułem 6 ust. 1 lit. a i f RODO oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 2002 nr 144 poz. 1204 z zm.).*

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Synergy Sp. z o.o. za pośrednictwem poczty elektronicznej, zgodnie ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 2002 nr 144 poz. 1204 z zm.).*

 Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez partnerów Synergy Sp. z o.o. za pośrednictwem poczty elektronicznej, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 2002 nr 144 poz. 1204 z zm.)

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich ww. danych osobowych w celach marketingowych za pośrednictwem połączeń telefonicznych przez Synergy Sp. z o.o. zgodnie z Artykułem 6 ust. 1 lit. a i f RODO oraz ustawą z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800 z zm.)

* - pola obowiązkowe