Kontakt z Nami

Kościuszki 117 lok 4U,

50-442 Wrocław

Salon 576 401 274

Szkolenia 790 250 822

Sklep 790 358 951

Przedłużanie i stylizacja rzęs

stylizacja rzęs

Sama wybierz, jakie chcesz mieć spojrzenie…

Dostępnych jest wiele metod przedłużania rzęs, które w zależności od potrzeb dają zupełnie inne efekty. W naszym salonie jesteśmy w stanie wyczarować dla Ciebie upragniony rezultat niezależnie od tego, czy chcesz naturalnie podkreślić oko, czy zależy Ci na wieczorowej stylizacji rodem z Hollywood.

Oferta przedłużania rzęs

Metoda ekspresowa, która pozwoli Ci błyskawicznie cieszyć się pięknymi rzęsami;

Metoda 1:1

Która naturalnie podkreśli Twoje oko, przedłużając i pogrubiając każdą Twoją naturalną rzęsę.

Metody objętościowe 2:1, 3:1

Które pozwalają widocznie zagęścić rzęsy i w zależności od kondycji naszych naturalnych włosków uzyskać naturalnie wyglądające firanki lub wieczorowe, wyraźne podkreślenie.

przedłużanie rzęs wrocław

Metody objętościowe 4:1 – 10:1

Które widocznie zagęszczają rzęsy i pozwalają uzyskać spektakularne efekty.

hollywood-rzesy

Przedłużanie dolnych rzęs

Co idealnie podkreśla efekt przedłużania górnych.

Przedłużanie rzęs to wygodny i trwały sposób na podkreślenie oczu. Pozwalają czuć się pięknie, kobieco i komfortowo o każdej porze dnia i w każdej sytuacji. Dzięki dostępnym dziś zaawansowanym technologiom kobiety mogą na długie tygodnie zapomnieć o zalotkach, mascarach i „efekcie pandy”. Lekkie sztuczne rzęsy przy odpowiedniej aplikacji nie tylko nie obciążają naszych naturalnych włosków, ale mogą przyczynić się do ich zagęszczenia. Wszystkie niezdecydowane osoby zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i listą korzyści, jakie niesie za sobą trwałe przedłużanie rzęs.

Trwały efekt na każdą pogodę i nastrój!

Wszystkie dobrze wiemy, że śnieg czy deszcz mogą zrujnować nawet najbardziej pieczołowicie wykonany makijaż. Jeszcze gorzej sprawa wygląda w chwilach wzruszenia. Czarne strużki na policzkach i zlepione rzęsy stają się melodią przeszłości gdy nosimy rzęsy syntetyczne lub norki. Bardzo silny specjalistyczny klej wykorzystywany podczas zabiegów po utwardzeniu jest odporny na wodę, więc możemy pływać, skakać w deszczu po kałużach i płakać (ale tylko ze szczęścia!) bez obaw o wygląd naszych rzęs – będą zawsze nienaganne.

Wykorzystując przedstawione metody oraz odpowiednio dobierając grubość, skręt i długość rzęs doklejanych w stosunku do rzęs naturalnych jesteśmy w stanie osiągnąć różne efekty końcowe. Poza standardowym wydłużeniem, pogrubieniem i zagęszczeniem możemy uzyskać efekt “otwartego oka”, “kociego oka”, efekt “lalki”, efekt Kim Kardashian, oraz wizualne podnieść opadającą powiekę. Piękne rzęsy poprawiają samopoczucie i dodają pewności siebie. Dzięki nim mimo zmęczenia wyglądamy na wypoczęte i nie musimy się martwić o rozmazany tusz.

Przedłużone rzęsy to niesamowita wygoda i inwestycja w swój komfort. Spróbuj sama a przekonasz się, że ta niewielka zmiana pozytywnie wpłynie na jakość Twojego życia.

Wygoda i oszczędność czasu

Przedłużone i zagęszczone rzęsy nie wymagają dodatkowego malowania tuszem czy podkręcania. Wystarczy przeczesać je szczoteczką by wyglądały pięknie. To właśnie powód, dla którego klientki pytane o największą zaletę tego zabiegu odpowiadają: WYGODA! Zyskujesz kilka cennych minut rano do tej pory wykorzystywanych na malowanie rzęs. Koniec z odbijającymi się rzęsami na powiekach, czy rozmazanym tuszem. Co więcej, wiele osób po zabiegu stylizacji rzęs jest tak zadowolona z efektu końcowego, że rezygnuje również z makijażu powiek – czarna firanka wystarczająco w ich opinii podkreśla oko.

Higiena i… sposób na zmarszczki!

Sztuka dokładnego demakijażu nie jest łatwa, szczególnie gdy przyjdzie nam zmagać się z trudnymi do usunięcia kosmetykami, jak na przykład wodoodporny tusz do rzęs. Często nawet gdy wydaje nam się, że dokładnie zmyłyśmy resztki makijażu rano budzimy się z czarnymi obwódkami na powiekach. Podczas noszenia sztucznych rzęs ten problem przestaje istnieć! Pozwala to oszczędzić czas, a także ułatwia utrzymanie higieny oka, zmniejszając prawdopodobieństwo podrażnienia. Działa to również zbawiennie na naszą skórę pod oczami, która bywa nadwyrężona przez intensywne przecieranie jej kosmetykami do demakijażu. Skóra powiek jest bardzo cienka i delikatna, dlatego pierwsze oznaki starzenia są na niej szybko widoczne. Przedłużone rzęsy pozwalają opóźnić ten proces. Sekretem pięknej skóry pod oczami pań z przedłużonymi u nas rzęsami są też delikatne płatki, których używamy do separacji rzęs. Działają jak maseczka i są na dolnych powiekach przez czas trwania aplikacji nawilżając i odżywiając skórę.

Umów się lub skonsultuj już teraz!

Zapraszam Cię do mojego Królestwa, gdzie poczujesz się jak największa Królowa: 576 401 274 , Kościuszki 117 lokal 4U, Wrocław.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Cennik Przedłużania Rzęs | Galeria metamorfoz

Zaprasza Nadia Poliszczuk – instruktorka i międzynarodowa mistrzyni w stylizacji rzęs

nadia poliszczuk

Odwiedź naszego bloga!

Relacje ze szkoleń i międzynarodowych konkursów