Kontakt z Nami

Kościuszki 117 lok 4U,

50-442 Wrocław

Szkolenia 790 250 822

Sklep 790 358 951

Opinie kursantek

 

Więcej opinii o szkoleniach prowadzonych w naszym centrum szkoleniowym
znajdziesz na naszym Fan Page na Facebooku KLIK!!!

 

Opinię zacznę od tego, że szkolenie kosztowało mnie wiele pracy i wyrzeczeń ze względu na cenę. Jeżeli, którakolwiek dziewczyna jeszcze się zastanawia radzę: klikaj i dzwoń jak najszybciej ! Terminy bywają odległe – nie bez przyczyny. Tony informacji, dziesiątki zapisanych kartek, cierpliwość bez liku to tylko kropla w morzu potrzeb które zaspokoicie podczas szkolenia. Jeżeli chcesz być profesjonalna- zacznij profesjonalnie 😉 Nadia- przekazałaś mi nie tylko wiedzę ale i motywację do działania. Jesteś moją inspiracją od ‘stóp do głów’ 😉). Dziękuję za cudowne pełne 2 dni!

-Patrycja

Jeśli szukacie konkretnego szkolenia to lepiej nie można trafić! Nadia to osoba posiadająca ogrom wiedzy i doświadczenia. Wiedzę przekazuję w uporządkowany i dokładny sposób, odpowie na każde pytanie i wytnie nawet najmniejszy błąd. Podczas praktycznej części szkolenia nie tylko ona czuwa nad kursantkami dzięki czemu każdy czuje się “dopieszczony”. Szczerze polecam osobą, które dopiero zaczynają przygodę ze stylizacją rzęs jak i tym które chciałyby się doszkolic, dopracować swój warsztat, bądź poszerzyć umiejętności i wiedzę. Nadio jeszcze raz dziękuję i do zobaczenia

-Patrycja


Pani Nadia Poliszczuk jest pierwszą osobą, od której wyszłam z uczuciem, że czegoś się nauczyłam. Podziwiam jej zdolność mówienia przez tyle godzin, ciągłe komentowanie, doradzanie, opisywanie sytuacji, wyrażanie opinii. 

Zachwycił mnie sposób, w jaki Pani Nadia buduje zdania – są proste, zrozumiałe, sensowne. 

-Joanna

Szkolenia po prostu są genialne, Pani Nadia posiada ogrom wiedzy nie tylko z dziedziny przedłużania rzęs, ale również z wielu im towarzyszących. Mówi prosto i zrozumiale, niezwykle cierpliwa i ciepła osoba. Szkolenia warte każdej ceny, pobudzają do działania, do zmian na lepsze. Ma w głowie mnóstwo pomysłów którymi chętnie się dzieli. Polecam każdemu!

-Katarzyna

Poziom szkolenia niesamowity, Nadia ma ogromną wiedzę i chętnie i skutecznie ją przekazuje:) Długo się wahałam a teraz dziękuję Bogu, że tam trafiłam. Polecam każdemu.. nawet tym, którym wydaje się że potrafią robić rzęsy 

-Ola

Odwiedź naszego bloga!

Relacje ze szkoleń i międzynarodowych konkursów